PŘIPOJÍME I VÁS

V Trutnově a okolí nabízíme stabilní, rychlé a bezpečné připojení k internetu prostřednictvím rozsáhlé optické sítě vedené přímo do jednotlivých domů nebo kvalitní wifi sítě.

VOLEJTE LEVNĚ

Využijte výhodu internetového volání a volejte výrazně levněji, v rámci IP telefonie zcela zdarma. Vyzkoušejte, jak je to pohodlné a snadné!

INTERNETOVÁ TV

Neváhejte a vykročte do světa moderní televize, vysoké kvality obrazu, ovládání programů, a zpětného sledování široké nabídky programů.

HD internet s.r.o.

 

Na začátku byla prostá touha mít doma cenově dostupný internet. O podnikání nemohla být řeč, zato nové technologie nás bavili. Už v době, kdy se za dvojkou psaly tři nuly, jsme k internetu připojili první uživatele. Starali jsme se o to, aby internet fungoval, poznávali jsme nové technologie a snažili se internet dostat ke každému, kdo o něj projevil zájem. Ještě v dobách kdy DSL bylo považováno za rychlé připojení jsme do Trutnova přivedli optiku. Tehdy ještě jako dva soupeřící tábory pod značkami  HUMLNET a DUPETO. 

Jelikož jsme chtěli, aby Trutnov byl moderním digitálním městem a budovat dvě paralelní sítě nám připadalo proti našemu zájmu, spojili jsme své síly a začali jsme budovat značku HD internet. V roce 2021 jsme pod hlavičku HD internet připojili značku SATAN, která byla pečlivost sama a přinesla do našich rozvaděčů kázeň.  Nadšení, odhodlání a šikovnost našich techniků stojí za tím, že jsme se stali poskytovatelem telekomunikačních služeb s nejrozsáhlejší distribuční sítí v Trutnově a okolí. Rozšířili jsme portfólio našich služeb o internetovou televizi, internetové volání a začali jsme  poskytovat další doplňkové služby.  Dnes, stejně jako globální hráči, nabízíme nejmodernější připojení k internetu – symetrický 1 Gbit/s na optice, až 500 Mbit/s na LAN přípojkách a až 60 Mbit/s na 5GHz technologii. 

V čem jsme tedy jiní a proč být s námi? 

Lokální operátoři tvoří přibližně polovinu trhu v České republice a jsou tak systémovými konkurenty těch velkých i nadnárodních korporací. Spolu s dalšími lokálními operátory vytváříme téměř dokonalé místní konkurenční prostředí a nedovolujeme vzniknout lokálnímu monopolu jednoho velkého hráče, případně oligopolu nemnoha velkých hráčů.  

Nejspíš Vám nenabídneme vychytanou aplikaci, slevové kupóny do nejbližší lékárny, ani možnost získat „výhodný“ mobil za jednu korunu (a následně jej zaplatit v ceně služby).  

Jsme „místní“, což znamená mnohem personalizovanější zákaznický servis, individuální přístup  a mnohem přívětivější klientské centrum na rozdíl od anonymních poboček v nákupních centrech.

Fungujeme díky sladěnému týmu 15 kolegů, kteří společně naplňujeme strategii firmy nabízet kvalitní spolehlivé internetové připojení za slušnou cenu.

Děkujeme více než desetitisícům našim věrným uživatelům – partnerům bez jejichž přízně by to nešlo a díky kterým doufejme nedopadne trh pevného internetu tak jako trh mobilních dat. 

 

Připojte se k nám!