PŘIPOJÍME I VÁS

V Trutnově a okolí nabízíme stabilní, rychlé a bezpečné připojení k internetu prostřednictvím rozsáhlé optické sítě vedené přímo do jednotlivých domů nebo kvalitní wifi sítě.

VOLEJTE LEVNĚ

Využijte výhodu internetového volání a volejte výrazně levněji, v rámci IP telefonie zcela zdarma. Vyzkoušejte, jak je to pohodlné a snadné!

INTERNETOVÁ TV

Neváhejte a vykročte do světa moderní televize, vysoké kvality obrazu, ovládání programů, a zpětného sledování široké nabídky programů.

HD internet s.r.o.

Jsme lokální poskytovatel telekomunikačních služeb v Trutnově a okolí. Na začátku byla prostá myšlenka mít doma cenově dostupný internet. Už v dobách, kdy DSL bylo považováno za rychlé připojení, jsme k internetu připojili první uživatele. Starali jsme se o to, aby internet fungoval, poznávali jsme nové technologie a zaváděli vyšší a vyšší rychlosti. Tehdy pod značkami HUMLNET a Dupeto.

V roce 2015 jsme spojili své síly a začali jsme budovat značku HD internet. Nadšení, odhodlání a šikovnost našich lidí stojí za tím, že jsme se stali největším poskytovatelem telekomunikačních služeb v Trutnově a okolí. Jako první jsme do Trutnova přivedli optiku. Začali jsme provozovat internetovou televizi a dnes nabízíme nejkvalitnější připojení k internetu – symetrický gigabit na optice a 50 Mbit/s na bezdrátu s více než 8 000 uživateli.

Fungujeme díky sladěnému týmu 15 kolegů, který společně naplňuje strategii firmy.

 

Připojte se k nám!