INTERNET PRO DOMÁCNOSTI

V Trutnově a okolí nabízíme rychlé, stabilní a bezpečné připojení k internetu prostřednictvím rozsáhlé optické síti vedené přímo do jednotlivých domů nebo prostřednictvím kvalitní  wifi sítě.

Spolehlivý vysokorychlostní internet

 

Nesoustředíme se na sliby. Již dlouhá léta budujeme telekomunikační síť, prostřednictvím které nabízíme rychlé, stabilní a bezpečné připojení k internetu. Jako jedni z prvních jsme začali budovat rozsáhlou optickou síť, která  uspokojí  vysoké nároky našich náročných klientů. Naši síť neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme. Díky tomu Vám v Trutnově a jeho okolí nabízíme  stabilní připojení k internetu za dobrou cenu. Naší výhodou je přístup lokálního providera, který bere zřetel na potřeby a zájmy místních obyvatel.

 

Našim zákazníkům nabízíme

Připojení k internetové sítí pomocí optických vláken

Připojení k internetové sítí pomocí bezdrátové technologie / LAN

 

Na jakých lokalitách poskytujeme internet ?

Pro přehled lokalit, které jsou naší společností pokryté ať už optickým nebo bezdrátovým internetem, navštivte stránku s mapou pokrytí.

 

Jak se připojit ?

Stačí se zastavit v kanceláři společnosti HD internet s.r.o. a podepsat smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb. Asistentka s Vámi domluví přesný termín instalace internetu technikem naší společnosti.